בתים פרטיים

בנייה פרטית (קוטג' \ וילה) בהגדרתם הם מבנים צמודי קרקע עם חלקת אדמה פרטית הממוקמים לרוב בסביבה כפרית או באזורי העיר המיועדים לכך

תכנון מערכות האינסטלציה במבנה צמוד קרקע מהווה חלק ניכר ובלתי נפרד ממערכות המבנה

הגישה המערכתית הכוללת של משרדינו הינה תכנון מערכות אינסטלציה ברמה הגבוהה והמקצועית ביותר, תוך מתן פתרונות הנדסיים לכלל המבנה, המתחיל עוד בשלב המוקדם של התכנון, תוך התחשבות רבה בחוזק המבנה ,התכנון האדריכלי ,ובדרישות הלקוח. מטרתנו בתהליך תכנון מערכות האינסטלציה בבניה הפרטית היא ליצור מערכות איכותיות ועמידות אשר יספקו את כל הנדרש לשימוש תקין ואיכותי לאורך שנים . וזאת מתוך הבנה שבנית בית פרטי מהווה את אחד השלבים החשובים בחיינו.

על מנת להקל על לקוחתנו ככל האפשר בהליך העבודה מול יועץ האינסטלציה, פיתחנו וישמנו במהלך השנים את הטכנולוגיות החדישות ביותר בשוק על מנת לתת פתרונות לכל מורכבות הנדסית שנידרש אליה. המטרה העיקרית בבנייה הפרטית היא ליצור ולתכנן מערכות אינסטלציה בריאות ונוחות אשר יספקו נוחות למשתמשים ויעבדו כחלק אינטגרלי עם המבנה. כל זאת תוך הימנעות ככל האפשר מפגיעה במשאבי הטבע ואיכות הסביבה

תהליך העבודה מול מהנדס האינסטלציה מחולק לשני שלבים עיקרים:

שלב ראשון

נספח אינסטלציה סניטרי להיתר.
הכנת נספח אינסטלציה סניטרי לפי דרישות הוועדה המקומית, דגשים, ותקנים של הרשות. הגשת הנספח וקבלת אישורים להיתר.

שלב שני

  • הכנת תכניות לעבודה, שלב שמורכב גם הוא מכמה שלבים עיקרים.
  • עיון ראשוני: תכניות אלו נועדו לבצע תיאום ראשוני בין שאר היועצים בפרויקט לתחילת העבודה.
  • אישור עקרוני: תכניות לאישור נועדו כדי לבצע אישורים ותיאומים בין היועצים השונים בפרויקט.
  • מכרז: תכניות מפורטות למכרז הכוללות כתבי כמויות מפרטים טכניים ועוד.
  • תכניות אלו נועדו לביצוע מכרז בין הקבלנים השונים למציאת בעל המקצוע הטוב ביותר בשבילכם.
  • ביצוע: תכניות אלו הם התכנון הסופי למערכות האינסטלציה (ביוב, מים, ניקוז וכו') תכניות אלו נועדו לבעלי המקצוע (קבלנים מפקחים וכו.) לביצוע העבודה בשטח בצורה הטובה ביותר.

פיקוח עליון:

שלב זה נועד לפקח על העבודה הנעשית בשטח. את הפיקוח מבצע מהנדס אינסטלציה מוסמך מטעם משרדינו – שירות המגיע לכם כחבילה אחת עם הזמנת תכניות העבודה.

*פיקוח עליון הנעשה בשטח חשוב ונועד להגן על אינטרס הלקוח, ולוודא שהעבודה נעשית לפי התכנון המקורי וללא חריגות, שימוש בחומרים העומדים בתו התקן, ובדיקת תקינות המערכת.

פתרונות מקצועיים לבתים פרטיים

פרויקטים של בנייה פרטית

כתובת: ויצמן 134, כפר סבא
שעות פעילות: א'-ה' 9:00 - 18:00
טלפון: 09-767-07-71
טלפון נוסף: 09-853-56-88
פקס: 09-7678-012